Main Search
Forum Klasa 1a II LO w Olkuszu Strona G³ówna
 
 
FAQ Members Groups Profile Private Messages

Kto tu napisal ze prasuje zelazkiem na 30 st.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klasa 1a II LO w Olkuszu Strona G³ówna -> O forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Juukla
Uczestnik



Do³±czy³: 25 Sty 2014
Posty: 631
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Finland

PostWys³any: Pi± 6:02, 04 Kwi 2014    Temat postu: Kto tu napisal ze prasuje zelazkiem na 30 st.

jAK już świadkowie zostaną wezwani to co dalej?czekać trzeba na wyrok?pewnie kolejne kilka lat?jak to wygląda?
[link widoczny dla zalogowanych]
byłam u ginekologa i stwierdził ze wszystko ok.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

A rodzić też będę w tej klinice, więc czytałam informacje które też mi sie przydzadzą.Twoje pierwsze słowa na tym topiku : [link widoczny dla zalogowanych] Przeciwciala ze szczepienia zanikna i jak sie czlowiek potem nie zaszczepi to zachoruje na starosc i bedzie bida.
Ale chyba taka metoda ćwiczeń bardziej mi jednak odpowiada. Marcin Prokop niema? To oszczędzaj się Oktavko...Ja wczoraj cały dzień spędziłam nad wodą z rodzinką i znajomymi, ale tylko z brzegu i w cieniu patrzyłam sobie jak pływają pontonem. Matriarchat upadł i kobiety zostały tak mocno ograniczone społecznie oraz kulturowo, że ich pozytywny wkład do pola uczuć został sprowadzony na poziom niższy niż możliwości mężczyzn w tej dziedzinie. [link widoczny dla zalogowanych]
chlopaki w rajtuzach -stary a ja ciagle becze jak ogladam -idiotka ? Muszę poza tym kupić sobie jakiegoś kolczyka ze stali hirurgicznej, bo ja mam tylko ze zwykłego metalu, a nie wiem, czy taki mi sie przyjmie... Witaj kobako! rodzilam na warszawskiej w 2006 roku, bylam tam tez na patologii. Domi proponuję zrobić Ci rtg kręgów szyjnych Do tego wykryła,że mam tyłozgięcie.... No ale mogę się mylić
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Ja mam brać przez dwa miesiące i po dwóch miesiącach mam się zgłosić do ginekologa.
[link widoczny dla zalogowanych]
W ogole nie znajduje powodu dla ktorego moglby byc problemem jesli zdrowy i zadbany a kobieta nieotluszczona i wysportowana.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ma jakieś miłe doświadczenia?

Fakt, lepsze są naturalne sposoby, tyle że wypicie szklanki ciepłego mleka lub melisy nie zawsze działa. [link widoczny dla zalogowanych] jak pisze ULLA nadają na tych samych falach On jest dowcipny , zawsze uśmiechnięty Ja tam się nie znam , aż tak na Księżach, ale może spróbujcie.
jak nie wyjdzie z kretem, to w sklepie z art. Ewentualnie Bruce Wszechmogący Po co operowac tarczyce jak mozna wyleczyc medycyna naturalna.Nie rozumiem ludzi......niby sie boja ale tak naprawde sie nie boja.hmmmm 3 tygodnie, extra! aaa polecam szpital na Lindleya w Warszawie, który wybrałam dzięki sugestii osób wcześniej wypowiadających się. [link widoczny dla zalogowanych]
potem przeszło. mascare do rzes XXL nalozenie kilka warstw potrafi zdzialac cuda Dzieki wielkie!Fotki doszly tak czytam co niektóre wypowiedzi i wiekszosc ucieka od czarnego koloru a ja wczoraj z blondu przefarbowałam na czarny farbą loreal casting troche maja poblask granatu,wstałam z rana bo troche nie moge sie przyzwyczaic zobaczymy co bedzie jak narazie mi sie podoba włosy mają ładny lśniacy kolor czego nie można było powiedziec przy blondzie mimo czestego podcinania i używania różnych odżywek włosy były matowe(obecnie mam włosy do ramion) a blond miałam przez ponad 8 lat. e-mail: jestem pewna ze wyniki bedziecie mialy super ja ostatnio jak bylam na badaniach (jak dostawalam te dwa zastrzyki w d*pke) to sie stresowalam jakos bardziej niz zwykle - a okazalo sie ze nawet nie mogli zmiezyc markera bo byla tak niski jak bedziecie mialy juz wypije za to ze byly idealne nie przejmuj się -idziesz zgodnie z planem, musi trochę postać aby organizm przyzwyczaił się...a później ziiuuuuuu ruszy znowu.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Poza tym zniekształca palce.
[link widoczny dla zalogowanych]
Jest wygodniejszsy od gynalginu.Ale to moje zdanie.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

daj spokoj, poszlam do berendowicz kublin jako modelka, za darmo mnie mieli sciac, liczylam ze fajny fryz bede miec a tu zonk! [link widoczny dla zalogowanych] ja jestem piaty dzien po operacji w jeleniej gorze .
Uzyłam jej tylko raz, przed druga turą zdjęć. Jestem zadowolona w 100%!!!! Ja jakbym miał polecać jakąś lewatywę oprócz moczu to wybrałbym z rumianku i z kawy. Jesli znasz biegle wloski, polski i moze jeszcze jakis inny jezyk z odrobina szczescia mozesz znalezc calkiem dobra prace w jakiejs prywatnej firmie na polnocy. Wiktoria - imię jak imię. [link widoczny dla zalogowanych]
to nie sięga sie od razu po prochy tylko najpierw stopniuje się leki w nadziei na cudowne ozdrowienie. a co to tak ucichło......... Po_la, nie byłam w tym szpitalu, ale już zasiegnęłam opinii osób, które są już po jodowaniu. Middlesborough gdzie ? kurde nie wiem czym podganiac ten tluszcz,smaze jaja na masle,krewetki ,czy zapiekanki z kalafiora i brokulow ze smietana i maslem,olej dodaje do salatek :/ chyba zaopatrze sie w boczek i podsmazony dodam do salatki. zgubiłam 10 kg, ale do tego stosowałąm dietę, ćwiczyłam samam codziennie po 15-30 min i jeździłam na rowerku stacjonarnym 10 km. się troszkę przespać.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Od pijaków się odchodzi, zostawia się ich samych z ukochanymi procentami, a nie meczy życiem z nimi.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

niefiemqfa - jest tu mowa o kosmkach w jelicie cienkim, nigdy nie powiedzialam, ze jest to jelito grube.
[link widoczny dla zalogowanych]
Za poród płacisz przed, w czasie jakiś komplikacji, które mogą wyjść w każdej chwili, wiozą Cię rodzącą erką do państwowego szpitala. a jeśli chodzi o efekty to wczoraj miałam dowód na to, że te cwiczenia dają efekty
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Trądzik młodzieńczy to drobne krostki, 3 lub 5 na krzyż i wówczas rzeczywiście użalanie sie przypominałoby rozhisteryzowaną nastolatkę, bo przecież to tylko 3 krostki, za to jeśli chodzi o nieludzki tradzik w postaci 50 czy więcej krost na policzkach, czole, po prostu całej twarzy, jak muchomor jakiś, to niewychodzenie z domu i popadanie w depresje jest zrozumiałe. [link widoczny dla zalogowanych] Ja po konsultacji z lekarzem zdecydowałam się na wypełnienie usuniętej części korzenia materiałem kościotwórczym więc koszty trochę wzrosły.
choroby uciekające diagnozom medycznym i nie poddające się terapii farmakologicznej. Myślałam, że to raczej u osób z większymi i pełnymi ustami nie bedzie widać efektu. W końcu zacznie spadać. Zupa jest pyszna! aha! [link widoczny dla zalogowanych]
Chyba nie polegnę, taką mam przynajmniej nadzieję . sorki za literówki Jestem bardzo zadowolona z fryzury i obsługi i poza fryzjerem jest tam też bardzo dobrze wyposażone studio kosmetyczne z bardzo profesjonalnymi zabiegami. oj ludzie, trzeba czytać umowy, które sie podpisuje a nie wierzyć w obietnice złotych gór 6 tysięcy???? W dodatku był na suficie. Witam Was
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juukla
Uczestnik



Do³±czy³: 25 Sty 2014
Posty: 631
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Finland

PostWys³any: Pi± 6:05, 04 Kwi 2014    Temat postu: PoszukujÄ™ osoby, która pomogÅ‚aby mi przejść caÅ‚Ä… proc

dzieki.to ja sie do Was przylaczam od jutra!
[link widoczny dla zalogowanych]
Mówi że dobrze na nią działa! O ile wiem torbiel krwotoczna to endometrialna czyli powistala z krwi.Co miasieąc mamay okres i z niewiadomych powodów czesc tej krwi cofa sie jajowodami do jajników i stąd robią sie nam te torbiele.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

ja wiem ze latwo nie bedzie ale trzeba jakos sie przemeczyc tylko szkoda ze tak daleko od domku- ale czego sie nie robi dla wygladu [link widoczny dla zalogowanych] mam numer do dziewczyny w Gdansku, podam ci weczorem bo nie mam go przy sobie, ale uprzedzam ze ja po nich nie schudlam
No nie znam się ale moja żona zawsze kochała długie włosy. Zgadzam się z przedmówczynią. masaż relaksacyjny A w tym czasie Świeta.... Po co przeplacac jak to taki sam efekt jest. [link widoczny dla zalogowanych]
dziewczyny, koniecznie przeczytajcie artykuł , który na poprzedniej stronie poleca uułaa czytam sobie jeden z tych, co oferuje lekarstwa, głównie viagrę, ale także meridię. właśnie zależało mi na nike butach.. Bardzo się boję! bez tego nic nie zrobisz, możesz się żalić, płakać , pisać na kafeterii...tak naprawdę jeśli Ty nie będziesz chciała sama sobie pomóc to nikt ci nie pomoże, bo każdy człowiek ma swoje problemy. Hejjja kobitki Dziś na TVN ma być chyba powtórka Rozmów w toku coś na temat Księży i zakonników, życia na plebanii itp...... ale ty sylwia ewidentnie zle podchodzisz do sprawy, to powinno dawać przyjemność tak jak wybrane studia.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

byłem ajentem żabki 7miesięcy.Na kursie nie mówią nawet 50% prawdy o kosztach i opłatach jakie spadają na ajenta.Ajenci wciąż się szkolą bo wcią ż ktoś splajtuje!!!!!!!!!!!!!I na tym cała machina żabki się opiera a w szczególności żyje z długów naszych czyli ajentów.To co obiecują to dają czyli towar w komis ,jest on w połowie nie sprzedawalny a za krótki czas musisz za niego zapłacić bo termin minie a do centrali już go wam nie przyjmą.Jak zaczynaliśmy mieliśmy 2 samochody októre partner bardzo dociekliwie się wypytywał czy aby napewno są nasze(TEN PARTNER MIESZKA W WĄGROWCU,naobiecywał że napewno zarobek jest więkrzy niż 1000 zł,prawda jest inna bo po wszystkich opłatach ,nie było nawt tyle ,a musicie wiedzieć że pracowałem praktycznie tam sam z żoną, i nie zatrudniłem na stałe jeszcze ani jednej osoby)Dziś wiem że w miarę szybko się zorientowałem ze robią mnie w balona(im więkrzy obrót tym więcej miałem oddawać dla żabki ,a dla mnie wciąż zostawały ochłapy)Po zamknięciu sam pan partner regionu prosił abym jeszcze się zastanowił,i dalej opowiadał mi bajki o fikcyjnych promocjach .
[link widoczny dla zalogowanych]
Jestem już po trzech zabiegach fotoodmładzania. Myślałam, ze to zmiany jakaś torbiel albo zmiany rakowe, poleciałam na USG, bo ten guzek bolał.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Będzie spadać,nie znam jeszcze osoby której jabłka by zaszkodziły na diecie,Ja jem 1000-1500 kcal dziennie plus kcal z jablek (tych nie licze) a waze juz 49 kg jak nie 48 [link widoczny dla zalogowanych] pozdrawiamwww.zdrowe-stopy.com
Seal Kiss from the rose Czy możecie wskazać salony kosmetyczne, do których nie wpuszczają mężczyzn? Marze o powiekszeniu ust lecz niestety przy moich zartobkach długo mnie nie bedzie stac .... ktośka -------- super !! znajduje jakis sposob zeby sie uwolnic czytam mase madrych ksiazek dietetycznych cwicze ale bez przesady - naprawde wszytsko zdrowo potem po kilku miechach znow wraca rozwnoczesnie mam depreche w zasadzie juz sie konczy niedlugo odstawie leki ktore podobno tez mialy dzialac na osrodek sytoci zebym tyle nie zarla ..ale d**a ..mam dosc nie chce byc znow gruba ... [link widoczny dla zalogowanych]
oczywiście mówię o serum schwarckopf rodzynki nic sie ma nie poprzestawia póżniej??? Witam. [13.11] 05:08---Czy zabijasz namietnosc? Pozdrawiam serdecznie i zycze wiecej optymizmu i wiary, bo tylko prawdziwa wiara przenosi gory spadła nawet wiecznie podwyzszona leukocytoza
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ma jakieś miłe doświadczenia?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

znalazlam kosmetyczkę poleconą przez koleżanki, które przede mną brały slub.
[link widoczny dla zalogowanych]
Natomiast rzadko sie zdarza gdzie to na NFZ rodzina nie musi sie odmeldowac do p.ordynat.z kopertka.Jesli ktos mowi ze cos było za darmo to i tak nikt w to nie wierzy.Zreszta głośno o tym piszą i mowią w mediach więc żadna to tajemnica. mogłabym ją oglądać bez końca;D a patrick swayze...mmmm, bosski;p
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

najlepsze odżywki to są te które kupuje się w salonach fryzjerskich ja tam kupuje i naprawde moje włosy odżyły i sa miekkie i nie rozdwajaja sie [link widoczny dla zalogowanych] Nie zapomnij o mnie
Ja zdychałam można powiedzieć. czy zabieg ten wykonuje się też na wewnętrznej stronie zębów? ale mozliwe ze cos sie zwolni w miedzyczasie nie jest tu wcale tak zimno jak się wydaje - tzn. Ja mam kolczyk od tygodnia i musze przyznać że mam kilka komplikacji, np. [link widoczny dla zalogowanych]
eck.edu.pl/ A jeszcze tak dodając...to super że trafiłyśmy do dra Lipskiego, bo poza nim oczywiście tylko dr Arciszewski pracuje tam na stałe, reszta lekarzy jest dochodząca. Miłej niedzieli wszystkim. Ale chyba pierwszy raz przy takiej wizycie tyle mówiłam i tak się wyśmiałam , wciąż wymienialiśmy z Tomkiem (Ksiądz) jakieś dowcipne uwagi itd..... W turcji na przyklad jest 82% turkow , kurdowie to 10% a arabow jest tylko 1%. Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Z gory dziekuje
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
eee gawiedz nie śmiac sie z nas.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

NaprawdÄ™ warto!
[link widoczny dla zalogowanych]
Podobno jeśli 2 lata uda się utrzymać ten sam poziom wagi ciała wtedy organizm nie ma takich skłonności do tycia ,ale najpierw trzeba jakiś reżim dietetyczny sobie narzucić i kontrolować żeby wahania nie były większe niż 1 kg. Od razu widać, że Mel Gibson nie jest reżyserem
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Usunęła mi kamień nazębny, bo mi się odkłada, a nie usuwany prowadzi do paradontozy (wypadania zębów). [link widoczny dla zalogowanych] ja byłam na giszowcu u pani kasi,jak ktoś nie zna to taka z zieloną grzywka przynajmniej ostatnio miała :-a) ludzi to tam za dużo jak dla mnie,straszny gwar,tragedii nie było ale mój mąż nie padł na kolana,to oznacza ze może być parę tygodni później byłam u Pana Wojtka Nooo i...
Jesli chodzi o mnie to od dłuższego czasu chodze do tego salonu w M1 [link widoczny dla zalogowanych] my mamy celluli za to w portfelu pustki i staramy sie tez byc piekne Czekam i pozdrawiam!!!!!! Zresztą zakupiony u tej Sprzedającej, niestety bez gwarancji itp... Misha, Myla ja to już piwko, winko i nawed małą wódeczkę zaliczyłam. [link widoczny dla zalogowanych]
Julii, ja tez zaluje ze nie mieszkamy blizej siebie. To bardzo pilne! że do zabiegu aquamidem nie potzreba narkozy??? konieczne jest 2-3 sekundowe maksymalne przytrzymanie napiecia miesni brzucha(oprocz cwiczenia 5) - inaczej caly trening nie skutkuje wyraznymi efektami. ............. Ale i tak co raz dzwoni z hasłem: Witam,
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juukla
Uczestnik



Do³±czy³: 25 Sty 2014
Posty: 631
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Finland

PostWys³any: Pi± 10:42, 04 Kwi 2014    Temat postu: Nie wiem co poradzić bo sama bym chÄ™tnie usÅ‚yszaÅ‚a jakÄ…

Lady Pank Małe wojny, Pada deszcz
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie zakladalam ze Cie zabije Ja nadal czekam aż mi ściągną jest szansa ze w czerwcu już mi zdejmą bo strasznie szybko się zrasta 15 maja będzie podjęta decyzja
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

trzymaj sie dziewczyno mocno,nawet nie wiesz jak cię rozumiem,mój zaproponował zebym sie wyprowadziła bo się zakochał,pojechałam do matki przemyśleć temat a ta urw nie patrząc na dzieci wprowadziła sie do na s do domu,po trzech miesiącach gdy nie jadłam nie spałam i w ogóle mało co pamiętam z tamtego okresu zasklamlał,że to był błąd,pomyłka,sterydy...mieszkamy razem i jest dobrze ale czasami jak patrze na niego to taka furia mnie ogarnia..nawet pisząc zaczęło mnie telepać [link widoczny dla zalogowanych] Pozdrawiam wszystkie samouki, i dziewczyny stylistki
Prosze zeby ktos mi poradzil! Jeżeli chodzi o Wiktorię, to akurat tak miała na imię moja prababcia i nie sądzę, żeby było mało polskie! ale ona też jest taka jakaś grzeczniutka z wyglądu więc pasują do siebie - a jak my - cudowny wyz demograficzny pojdziemy na emerytury to kto bedzie na nas pracowal? dał 3 tyg. [link widoczny dla zalogowanych]
nie mam wrastajacego paznokcia ale tez mam problem z dzikim miesem no niestety ale nie wyjdą. Ale warto. od moje operacji minęło już 8 tygodni. witam was kochane. To jest kurs roczny, sponsorowany przez Unie i nawet beda nam placic, co prawda gosze, ale zawsze cos no i to milo odwrotny problem mają dziewczyny z szerokimi biodrami, nawet jak mocno wyszczupleją nie zmienią swoich uwarunkowań:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

mam 175 cm i w zyciu nie chcialabym byc niższa
[link widoczny dla zalogowanych]
w ramach reklamacji dostałam darmowe ciecie po wielkiej kłótni, bo wg fryzjerek tam pracujacych nic sie nie stalo
Ma jakieś miłe doświadczenia?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Ale zawsze majac odrobinke szczescia mozna sie zalapac wczesniej, bo czasem sie zdarzy ze ktos wypada z kolejki [link widoczny dla zalogowanych] do Genoweffa--> 10 funtow za godz to nie jest tam jakas wygorowana stawka, wiec bo wielu znajomych wyjecgalo i zaczynali od 7-10 a teraz niektorzy maja po 25 wiec sama widzisz, mysle ze nie przynosze wstydu tylko mam ambicje a to roznica.
ktoś Ci kazał? Podobno od poczatku bardzo mu sie spodobalam. Widocznie lepsze im są pacjentki z Z. przyznaje bez bicia,ze sie poddałam,starsznie mnie znuzyły te ćwiczonka,przepraszam. ciagle ludze sie,ze ktos taki istnieje i pewnego dnia poczuje sie piekna [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] czyki_z_cekinami.html bo jak ci przyjdzie dzien w dzien sterczec w gigantycznych korkach to zatesknisz za miejscami gdzie ludzi mozna policzyc na palcach jednej dloni Te organizaje to: Mnie co prawda blizna ciągnie jeszcze dość mocno, mam uczucie jakbym miała założoną na szyję kolczatkę i ktoś za nią ciągle szarpał, oprócz tego czuję gulę w gardle - nie wiem czy to normalne , ale tak jest. Może któraś z was skorzysta z moich doświadczeń. Zamierzam iść na studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości i interesują mnie takie kwestie: wykrył u mnie nadrzerkę zrobił badania (cytologię) spoko
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
i już wtedy pojawiły się rozstępy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

dzięki za maila
[link widoczny dla zalogowanych]
Staram się o dzidzię już 14 miesięcy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Uważaj tylko pod nogi, żeby powtórki tamtego skoku do wody nie było. [link widoczny dla zalogowanych] To jest wynik badania na toksoplazmozę z 20.06.2008
Kurcze niestety mieszkam w Krakowie i jest mi ciężko polecić ci jakąś kosmetyczkę w Warszawie, ale sama kiedyś potrzebowałam dobrej kosmetyczki i w poszukiwaniach pomógł mi vortalwww.firmy.net. Rozumiem co czujesz. Oczywiście spożywane z umiarem. Ja jestem wysokociśnieniowiec i z wyższym ciśnieniem czuję się dobrze. A ma zameldowaną firmę? [link widoczny dla zalogowanych]
Osobiście jeszcze nie mam orbitreka, ponieważ jeszcze trochę brakuje mi kasy (zdecydowałam się na Yorka). Ale w islamie kobieta jest niczym! czy latwiej bedzie uzyskac wize w ramach Skilled Worker program, czy tez tez \tradycyjną\ sciezka? walll sie i dymaj ale chciałabym oczyścić cerę i troszkę schudnąć... [link widoczny dla zalogowanych] Poza tym,że czuję to okropne coś w podbrzuszu Pierwszy raz mam taki problem i jestem troche przestarszona tym bardziej po tym jak przeczytałam o Waszych historiach.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

MCH - 31,5 N:
[link widoczny dla zalogowanych]
ale przede wszystkim opiekÄ™ lekarskÄ…. Najwazniejsze sa niestety pieniadze, ktorych niestety zadne z nas poki co nie ma.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Moja ulubiona to Pani Eliza. [link widoczny dla zalogowanych] Ja o poszukiwaniu pracownika dowiedziałam się z PUP, tam też powiedziano mi o rozmowach, na które do PUP przyjechał kierownik oddziału Żywiec Trade, gdzie potrzebny był pracownik.
1. czyli doradzają fryzurę, a nie robią to co ty chcesz, bez zadnego uprzedzenai cie otym jak może to wyglądać Teraz już nie ogarnia mnie takie przerażenie, bo wiem co muszę zrobić. Mit mówi o wielogodzinnych igraszkach łóżkowych, a tak naprawdę akt seksualny przeciętnej pary trwa od 3 do 13 minut. aha i mam tabletki dopochwowe, jest ich szesc dwa razy dziennie mam je stosowac, czyli trzy dni! [link widoczny dla zalogowanych]
Tutaj nie ma prywatnych lekarzy- mozna isc do kazdego. Witam zony Turkow jestem jedna z was i zachecam do malzenstw Myślenie i czytanie ulotek naprawdę nie boli... i kochani pomogło. A przynajmniej będę miała wagę dwucyfrową Na szczęście znalazłem miejsce w którym zakładają klamry (mokotów ul. dżop
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MadAmEla
Kotek



Do³±czy³: 02 Lut 2016
Posty: 6
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Wto 15:57, 02 Lut 2016    Temat postu:

Wschodnia granica Polski przypomina niedopompowan± dêtkê.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MadAmEla
Kotek



Do³±czy³: 02 Lut 2016
Posty: 6
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Wto 15:58, 02 Lut 2016    Temat postu:

Gdy celnicy naciskaj± w jednym miejscu, balon tworzy siê w kolejnym.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MadAmEla
Kotek



Do³±czy³: 02 Lut 2016
Posty: 6
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Wto 16:00, 02 Lut 2016    Temat postu:

Przemytnicy papierosów doskonal± swoje metody, zmieniaj± trasy przerzutu i organizacjê dzia³añ.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
RokokokaIreszta
Kotek



Do³±czy³: 17 Maj 2021
Posty: 4
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: ¦ro 19:36, 19 Maj 2021    Temat postu:

Ja prasujê 40 i wszystko jest eleganckie, czasami naturalnie siê skurcza tkanina ale mi siê podoba Very Happy

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klasa 1a II LO w Olkuszu Strona G³ówna -> O forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Back to Top              
fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Jenova Template © digital-delusion.com
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Regulamin